HD

AZ1VR Kamkordér Action Cam Mini s rozhraním Wi-Fi®

HDR-AZ1 BODY / KIT
Obrázok – AZ1VR Kamkordér Action Cam Mini s rozhraním Wi-Fi®

Ceny od:

MOC

259,00 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)

Telo + súprava diaľkového ovládania Live-View

HDR-AZ1VR

MOC

359,00 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)

Telo + vodotesné puzdro

HDR-AZ1

MOC

259,00 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)

Telo + súprava na upevnenie na bicykel

HDR-AZ1VB

MOC

409,00 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)

Telo + súprava na upevnenie na telo

HDR-AZ1VW

MOC

409,00 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)
Obrázky – AZ1VR Kamkordér Action Cam Mini s rozhraním Wi-Fi®
Obrázky – AZ1VR Kamkordér Action Cam Mini s rozhraním Wi-Fi®
Obrázky – AZ1VR Kamkordér Action Cam Mini s rozhraním Wi-Fi®
Obrázky – AZ1VR Kamkordér Action Cam Mini s rozhraním Wi-Fi®
Obrázky – AZ1VR Kamkordér Action Cam Mini s rozhraním Wi-Fi®
Obrázky – AZ1VR Kamkordér Action Cam Mini s rozhraním Wi-Fi®
Obrázky – AZ1VR Kamkordér Action Cam Mini s rozhraním Wi-Fi®
Obrázky – AZ1VR Kamkordér Action Cam Mini s rozhraním Wi-Fi®
Obrázky – AZ1VR Kamkordér Action Cam Mini s rozhraním Wi-Fi®
Obrázky – AZ1VR Kamkordér Action Cam Mini s rozhraním Wi-Fi®

Funkcie

Menšie a ľahšie prevedenie, ktoré sa ľahko prenáša

Náš kamkordér Action Cam Mini vás rozhodne nezaťaží. Kompaktný dizajn odolný voči striekajúcej vode je o tretinu menší ako predchádzajúce modely kamkordérov Action Cam, takže je vystavený menšiemu tlaku vetra pri filmovaní. Aj nahrávanie je jednoduché: kamkordér Action Cam Mini môžete ovládať pomocou jednoduchých tlačidiel na bočnej strane krytu – dokonca aj keď máte rukavice.

Diaľkové ovládanie Live-View Remote na jednoduché tvorivé ovládanie

Aj vo víre dobrodružstva nasnímate presné zábery, po akých túžite. Stačí si pripevniť dodávaný diaľkový ovládač Live-View Remote na zápästie a prepojiť ho s rozhraním Wi-Fi® a môžete na diaľku spustiť alebo zastaviť záznam a upravovať nastavenie režimov kamkordéra – naraz môžete ovládať až päť kamkordérov Action Cam. Nemusíte sa báť ani vody: diaľkový ovládač Live-View Remote pracuje do hĺbky 3 metrov a dokonca aj systém GPS sleduje vašu polohu.

Stabilizácia obrazu SteadyShot eliminuje otrasy a rozmazanie

Od skalnatých horských chodníkov po najvyššie vlny – všade chcete nasnímať ostré čisté video, ktoré nadchne všetkých divákov. Stabilizácia SteadyShot vyvažuje chvenie obrazu na snímači, čím znižuje rozmazanie v dôsledku pohybu a úroveň šumu, a to aj pri slabom osvetlení.

Formát XAVC S s vysokou bitovou rýchlosťou záznamu

Formát XAVC S s vysokou bitovou rýchlosťou je určený pre zanietených kameramanov. Vychutnajte si nahrávanie vo vysokom rozlíšení Full HD pri rýchlosti 50 Mb/s vo vysokej kvalite s minimálnym šumom. Tiež využíva metódu dátovej kompresie Long GOP (Group of Pictures) na efektívnejší záznam videa.

Snímač Exmor R® CMOS s vyššou citlivosťou

Rútite sa dolu kopcom na bicykli za úsvitu? Veslujete v kajaku za súmraku? Snímky budú stále nádherné vďaka citlivosti pri slabom osvetlení so zdokonalenou čistotou obrazu a výraznou elimináciou zrnitosti, ktoré zabezpečuje snímač Exmor R® CMOS od spoločnosti Sony.

Procesor BIONZ X™ pre dokonalé detaily a štruktúru

Procesor na spracovanie obrazu od spoločnosti Sony verne reprodukuje štruktúru a detaily tak, ako ich vidí ľudské oko, vďaka mimoriadne vysokej rýchlosti spracovania. Spolu s technológiou LSI (integrácia vysokej úrovne), ktorá urýchľuje spracovanie, umožňuje procesor BIONZ™ X dosiahnuť prirodzené detaily, realistickejší obraz, bohatšie farebné odtiene a nižšiu úroveň šumu pri snímaní fotografií aj videí.

Mimoriadne širokouhlý 170° objektív ZEISS Vario-Tessar® snímajúci ostré zábery

Zachyťte impozantné širokouhlé zobrazenia pomocou 170˚ objektívu ZEISS Vario-Tessar®. Alebo prepnite pri zapnutej stabilizácii SteadyShot na bežnejšie 120˚ zobrazenie a vychutnajte si vyššiu stabilitu obrazu - dokonca aj pri rýchlej akcii. V oboch prípadoch vždy zachytíte úchvatné zábery tých najnáročnejších zasnežených svahov, horských chodníkov, burácajúcich perejí alebo hrboľatých asfaltových cestičiek.

Zabudovaný stereofónny mikrofón sníma kvalitný zvuk

Oživte jedinečné video strhujúcim zvukom. Zabudovaný stereofónny mikrofón kamkordéra Action Cam Mini umožňuje zachytiť všetky prirodzené zvuky vašich dobrodružstiev v širokej škále od burácajúcich vĺn pri surfovaní po závany vetra pri zjazde po svahu. Realistický zvuk môžete nahrať aj cez dodané vodotesné puzdro.

120 snímok/s s vysokým rozlíšením pre mimoriadne spomalený videozáznam

Rozšírte svoje možnosti vyjadrenia. Pri zázname videa v režime orezania APS-C (ekvivalent formátu Super 35 mm) podporuje toto zariadenie snímanie s vysokou snímkovou frekvenciou 120 snímok/s vo vysokom rozlíšení HD (1 280 x 720 pixelov). Videá nasnímané pri tejto snímkovej frekvencii môžete prehrávať vo formáte 30p, so snímkovou frekvenciou ako v kine, a vytvoriť tak jedinečné efekty 4x spomalenia, pri ktorých zachytíte každý pohyb v presných detailoch.

Konštrukcia odolná voči striekajúcej vode

Ak sa pripravujete na výlet do hôr, nechajte vodotesné puzdro doma – konštrukcia odolná voči striekajúcej vode s ochranou triedy IPX4 zvládne vrtochy počasia. Tento kamkordér Action Cam je možné upevniť priamo na statív aj bez puzdra.

Vodotesné puzdro umožňuje ponoriť sa priamo do deja

Chráňte kamkordér Action Cam do hĺbky 5 m pomocou dodaného vodotesného puzdra pre zábavu pri vode, napríklad pri surfovaní (nie je vhodné na zaostrovanie pod vodou)

Aplikácia PlayMemories™ Home s profesionálnymi funkciami a jednoduchými možnosťami úprav

Vytvárajte ešte lepšie videozáznamy aplikáciou PlayMemories™ Home. Vytvárajte a upravujte videá rýchlo a jednoducho vďaka širokej škále funkcií, ako sú zobrazenie údajov GPS a výrazné spomalenie videa. Vďaka funkcii otočenia videa môžete videá aj preklopiť o 90˚ v smere alebo proti smeru hodinových ručičiek, prípadne pomocou funkcie zobrazenia videozáznamov z viacerých uhlov skombinovať až štyri segmenty videozáznamu nasnímané súčasne rôznymi fotoaparátmi na jednej rozdelenej obrazovke.

Funkcia zobrazovania údajov GPS sleduje vaše dobrodružstvá

Sledujte svoju polohu a analyzujte svoj výkon s vyššou presnosťou. Pri zobrazení údajov GPS sa vypočíta, ako rýchlo sa pohybujete, a vytvorí sa ďalší obrazový súbor, v ktorom sa zobrazí vaša trasa, rýchlosť a ďalšie údaje, takže budete poznať všetky dôležité detaily svojho posledného dobrodružstva.

Snímanie s preklopením zhora nadol

Potrebujete upevniť kamkordér Action Cam Mini obrátene? Žiadny problém. Kamkordér Action Cam Mini má nastavenie pre upevnenie v obrátenej polohe a automaticky preklopí obraz do správnej orientácie. To znamená, že ho môžete upevniť kdekoľvek, v akomkoľvek uhle, a ďalej snímať rovnako nádherné a správne orientované záznamy.

Funkcia Motion Shot LE zobrazí každý trik a každý prechod

Predveďte svoje najvyššie skoky a najvybrúsenejšie triky vďaka tejto jedinečnej tvorivej funkcii. S funkciou Motion Shot LE je pohyb snímaného objektu zobrazený ako sekvencia prekrývajúcich sa obrázkov na jednotnom pozadí, takže uvidíte každý prechod jasne a detailne.

Objavte náš rad voliteľného príslušenstva

Snímajte ešte lepšie zábery pomocou celej škály voliteľného príslušenstva, ktoré rozšíri vaše tvorivé možnosti. Pripojte kamkordér Action Cam k držiaku na riadidlá alebo na hlavu alebo dokonca na postroj pre psa.

Sloboda bez káblov vďaka rozhraniu Wi-Fi®

Jednoducho preneste videá a ďalší obsah z kamkordéra Action Cam do smartfónu alebo tabletu so systémom Android alebo iOS pomocou jednoduchého pripojenia k rozhraniu Wi-Fi®. Potom rýchlo nahrajte videá na obľúbené webové lokality a na sociálne siete, aby ich videli aj priatelia a rodina.

Sériové snímanie

Nasnímajte rýchlu akciu pomocou sériového snímania. Stačí aktivovať toto vyhradené nastavenie a budete môcť nasnímať až 10 vysoko kvalitných snímok v intervaloch 1, 2 alebo 5 sekúnd. Môžete tak zachytiť každú fázu triku alebo prechodu, čo je jedinečná funkcia pre tých, ktorí sa radi vracajú späť a analyzujú svoj štýl.

Svietiaci indikátor signalizuje snímanie

Tento kamkordér Action Cam má okrem indikátora na zariadení aj druhý svetelný indikátor na hornej strane. Môžete tak jednoducho skontrolovať stav nahrávania z rôznych uhlov.

Intervalové snímanie fotografií umožňuje tvorivé spracovanie videí

Zachyťte vzácne momenty detailne a presne. Pri intervalovom snímaní sa nasníma fotografia každých 5, 10, 30 alebo 60 sekúnd a potom môžete spojiť tieto snímky do časozberného videa. Táto funkcia je užitočná najmä pri sériovom snímaní počas dlhšieho obdobia.

Nahrávajte podľa svojho výberu v dvoch formátoch na uloženie do pamäte

Uložte si spomienky vo vybratom formáte. Nahrávajte na karty Memory Stick Micro™ (Mark 2) alebo Micro SD/SDHC (trieda 4 alebo vyššia). Ak chcete nahrať záznam vo formáte XAVC S s vysokou bitovou rýchlosťou, môžete nahrávať priamo na kartu SDXC. Vďaka tejto flexibilite môžete vždy nahrávať vo formáte, ktorý najlepšie vyhovuje vašim predstavám a podmienkam.

Režim fotografie na snímanie jedinečných snímok

Nasnímajte ostré detailné snímky pri rýchlom pohybe. V režime fotografie sa snímajú vysoko kvalitné snímky s rozlíšením 11,9 megapixela, pričom širokouhlý 170˚ objektív realisticky zobrazí celú scénu.

Vďaka nabíjaniu a napájaniu pomocou portu USB budete mať vždy dosť energie

Vždy buďte pripravení na vzrušujúcu cestu – stačí nabiť kamkordér Action Cam pomocou prenosného alebo stolového počítača cez port USB a môžete vyraziť. Kamkordér Action Cam môžete ovládať a snímať s ním aj počas nabíjania pomocou praktického voliteľného sieťového adaptéra AC-UD10.

Technické údaje

Užite si ešte viac zábavy pri snímaní vďaka menšiemu a ľahšiemu kamkordéru Action Cam s telom odolným voči striekajúcej vode. Kamkordér Action Cam Mini je o tretinu menší ako predchádzajúce modely, ale stále sníma obraz aj zvuk vysokej kvality vďaka snímaču Exmor R® CMOS, procesoru BIONZ X a nahrávaniu vo formáte XAVC S. Vezmite ho so sebou na snímanie jedinečných dobrodružstiev.
  • Snímač Exmor R® CMOS s (efektívnym) rozlíšením 11,9 Mpx

  • Širokouhlý objektív 170° ZEISS Tessar

  • Nahrávanie vo formáte XAVC-S s vysokou bitovou rýchlosťou

  • Vďaka dizajnu odolnému voči postriekaniu ho môžete vziať kamkoľvek

  • Stabilizácia SteadyShot znižuje rozmazanie

Typ objektívu
Objektív ZEISS® Tessar®
Typ snímača
Snímač Exmor R® CMOS typu 1/2,3" so zadným osvetlením
Vodotesnosť
Až do 5 m s dodávaným puzdrom SPK-AZ1
Odolnosť voči prachu
S dodávaným puzdrom SPK-AZ1
Odolnosť voči otrasom
S dodávaným puzdrom SPK-AZ1
Vstupné a výstupné konektory
Rozhranie Multi/Micro USB, Zásuvka na pamäťové karty

Čo sa nachádza v balení

Vodotesné puzdro (SPK-AZ1), Lepiace uchytenie (VCT-AM1), Súprava nabíjateľných batérií (NP-BY1), Kábel Micro USB, Adaptér pre statív, Možnosti súprav: SÚPRAVA S DIAĽKOVÝM OVLÁDANÍM LIVE-VIEW (diaľkové ovládanie Live-View (RM-LVR2V)) alebo SÚPRAVA NA UPEVNENIE NA BICYKEL (diaľkové ovládanie Live-View (RM-LVR2V), univerzálna súprava na uchytenie na hlavu (BLT-UHM1), držiak na tyč (VCT-RBM1), fólia proti zahmlievaniu (AKA-AF1)) alebo SÚPRAVA NA UPEVNENIE NA TELO (diaľkové ovládanie Live-View (RM-LVR2V), univerzálna súprava na uchytenie na hlavu (BLT-UHM1), držiak na zápästie (AKA-WM1), fólia proti zahmlievaniu (AKA-AF1))

Spoločnosť Sony sa zaväzuje nielen ponúkať produkty, služby a obsah, ktoré prinášajú vzrušujúce zážitky, ale aj dosiahnuť vo svojich podnikateľských aktivitách cieľ nulového vplyvu na životné prostredie Ďalšie informácie o spoločnosti Sony a životnom prostredí