HD

Kamkordér HDR-AS50 Action Cam

HDR-AS50
Obrázok – Kamkordér HDR-AS50 Action Cam

Telo + vodotesné puzdro

HDR-AS50

MOC

189,00 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)
Obrázky – Kamkordér HDR-AS50 Action Cam
Obrázky – Kamkordér HDR-AS50 Action Cam
Obrázky – Kamkordér HDR-AS50 Action Cam
Obrázky – Kamkordér HDR-AS50 Action Cam
Obrázky – Kamkordér HDR-AS50 Action Cam

Funkcie

Nové intuitívne používateľské rozhranie na jednoduché ovládanie

Výber a zmena funkcií nikdy neboli jednoduchšie vďaka novému intuitívnemu používateľskému rozhraniu. Všetky ponuky sú jednoducho dostupné. Vychutnajte si bezproblémové nastavenie a nájdite tie najlepšie možnosti pre vaše potreby. Zariadenie sa dá zapnúť a vypnúť aj pomocou smartfónu s aplikáciou Imaging Edge Mobile.

Stabilizácia SteadyShot™ eliminuje otrasy a rozmazanie

Od skalnatých horských chodníkov po najvyššie vlny – všade chcete nasnímať ostré čisté video, ktoré nadchne všetkých divákov. Stabilizácia SteadyShot vyrovnáva osciláciu pri vytvorení obrazu na snímači. To znamená, že sa zníži úroveň rozmazania pri pohybe a šumu, dokonca aj pri slabom osvetlení.

Snímač Exmor R® CMOS prinášajúci vyššiu citlivosť

Rútite sa dolu kopcom na bicykli za súmraku? Veslujete v kajaku za úsvitu? Snímky budú stále nádherné vďaka citlivosti pri slabom osvetlení so zdokonalenou čistotou obrazu a výraznou elimináciou zrnitosti, ktoré zabezpečuje snímač Exmor R® CMOS od spoločnosti Sony.

Procesor BIONZ X™ pre dokonalé detaily a štruktúru

Procesor na spracovanie obrazu od spoločnosti Sony verne reprodukuje štruktúru a detaily tak, ako ich vidí ľudské oko, vďaka mimoriadne vysokej rýchlosti spracovania. Spolu s technológiou LSI (integrácia vysokej úrovne), ktorá urýchľuje spracovanie, umožňuje procesor BIONZ X dosiahnuť prirodzené detaily, realistickejší obraz, bohatšie farebné odtiene a nižšiu úroveň šumu pri snímaní fotografií aj videí.

Ostrý, mimoriadne širokouhlý objektív Zeiss® Tessar

Zachyťte impozantné širokouhlé snímky pomocou objektívu Zeiss® Tessar alebo si vyberte štandardné, no pritom pôsobivé pohľady. V oboch prípadoch vždy zachytíte úchvatné zábery tých najnáročnejších zasnežených svahov, horských chodníkov, burácajúcich perejí alebo hrboľatých asfaltových cestičiek.

Funkcia nastavenia zorného uhla

Objavte novú flexibilitu pri snímaní akcií a vytvorte dramatické efekty pre pôsobivejší výsledok. Zorný uhol môžete napríklad prepínať medzi dvoma úrovňami pre nastavenia Široký a Úzky. Jednoducho nastaviteľný režim transfokácie umožňuje meniť transfokáciu počas snímania. 

Zabudovaný stereofónny mikrofón sníma kvalitný zvuk

Oživte jedinečné video strhujúcim zvukom. Zabudovaný stereofónny mikrofón umožňuje zaznamenať zvuky vášho dobrodružstva vo forme prirodzeného dvojstopového stereofónneho záznamu. Čistý zvuk s nižším šumom zdokonaľuje vytvorený videozáznam do strhujúceho formátu.

Časozberné snímanie s rozlíšením 4K

Časozberné snímanie umožňuje jednoduché vytváranie časozberných videozáznamov pomocou vysokokvalitných fotografií v rozlíšení 4K nasnímaných v stanovených intervaloch. Aplikácia PlayMemories™ Home potom jednoducho vytvorí z týchto fotografií pôsobivý časozberný videozáznam.

Highlight Movie Maker s detekciou tvárí 

Pozrite sa, ako jednoducho využíva zabudovaný nástroj Highlight Movie Maker detekciu tvárí pri automatickej úprave priamo v zariadení. Highlight Movie Maker podporuje aj širšiu škálu scén – nielen športové výkony, ale aj každodenné situácie a cestovanie –, pričom automaticky vyberá najlepšie scény záznamu, aby vytvoril strhujúci videozáznam doplnený hudbou na pozadí. Zdieľajte svoje výsledky okamžite prostredníctvom smartfónu.

Manuálne ovládanie na prepracovaný štýl videozáznamu

Objavte prepracované funkcie pri snímaní napínavých akčných videí, o ktoré sa s hrdosťou podelíte s rodinou, priateľmi aj fanúšikmi. Použite pokročilé manuálne nastavenia, ako sú vyváženie bielej a posun AE, pri optimalizácii jasu a odtieňov na zladenie so záznamom z iných kamkordérov a jednoduchšiu úpravu videa. Ukážte svoje zručnosti a štýl ako režisér aj ako hlavná hviezda.

Prenos naživo prostredníctvom služby Ustream (aktuálne IBM Cloud Video)

Podeľte sa o divoký zjazd a trieštenie vĺn v reálnom čase. Prenášajte scénu naživo s vysokou kvalitou obrazu a zvuku.

120 sn./s s vysokým rozlíšením pre spomalený videozáznam

Zachyťte každý detail rýchlej akcie v plynulom spomalení vďaka vysokej snímkovej frekvencii záznamu 120 sn./s pri vysokom rozlíšení.

Sériové snímanie

Nasnímajte rýchlu akciu pomocou sériového snímania. Môžete nasnímať maximálne osem snímok vo vysokej kvalite, ktoré zachytia každú fázu triku alebo prechodu, čo je jedinečná funkcia pre tých, ktorí sa radi vracajú späť a analyzujú svoj štýl. Dostupné nastavenia 8 sn./s/1 s, 5 sn./s/2 s a 2 sn./s/5 s.

Funkcia Motion Shot LE

Zachyťte celú akčnú sekvenciu v jedinej snímke. Táto funkcia vytvára ucelený obraz objektu v pohybe s týmito variabilnými nastaveniami pre rôzne rýchlosti snímania: 8 sn./s/1 sekunda, 5 sn./s/2 sekundy a 2 sn./s/5 sekúnd.

Ovládanie viacerých kamier

Použite až päť kamier na zachytenie vzrušujúcich obrátených a otočených záberov. A jednoducho ich ovládajte pomocou diaľkového ovládania Live-View (nedodáva sa s kamkordérom HDRAS50) alebo smartfónu s aplikáciou Imaging Edge Mobile.

Aplikácia PlayMemories™ Home na jednoduché tvorivé úpravy

Vytvárajte ešte lepšie videozáznamy aplikáciou PlayMemories™ Home. Vytvárajte a upravujte videá rýchlo a jednoducho vďaka širokej škále funkcií, ako sú časozberné snímanie v rozlíšení 4K a spomalenie videa. Vďaka funkcii otočenia videa môžete videá aj preklopiť o 90˚ v smere alebo proti smeru hodinových ručičiek, prípadne pomocou funkcie zobrazenia videozáznamov z viacerých uhlov skombinovať až štyri segmenty videozáznamu nasnímané súčasne rôznymi fotoaparátmi na jednej rozdelenej obrazovke.

Pohodlné nahrávanie v slučke

Vďaka nahrávaniu v slučke sa už nemusíte báť, že zmeškáte jedinečný moment. Záznam v slučke s prepisom pôvodnej stopy môže byť nastavený na 5, 20, 60 alebo 120 minút alebo bez obmedzenia. Využite túto funkciu na zachytenie rozhodujúceho momentu bez obáv o kapacitu pamäte.

Kryt na snímanie pod vodou ako štandardné vybavenie

Vezmite si kamkordér Action Cam na potápanie do hĺbky 60 m/179 stôp. Pri použití dodaného krytu na snímanie pod vodou — nemusíte kupovať ďalšie príslušenstvo. Vďaka plochému panelu môžete všetky tlačidlá ovládať jednoducho cez kryt. Okrem toho chráni tento pevný a kompaktný kamkordér pred nárazmi, vlhkosťou, koróziou, prachom a pieskom. Vychutnajte si bezstarostné dobrodružstvo pri vode a pokračujte ďalej v náročnom teréne.

Vyššie pohodlie 

Vďaka zabudovanému držiaku statívu môžete kamkordér Action Cam rýchlo pripojiť k statívu a snímať stabilizované zábery. Porty USB sa teraz nachádzajú na zadnej strane, čo zjednodušuje pripojenie príslušenstva.

Zásuvka na pamäťovú kartu Memory Stick Duo™/SD

Zásuvka na pamäťovú kartu podporuje pamäťové karty Memory Stick Micro™ (M2) a Micro SD/SDHC/SDXC (trieda 4 alebo vyššia). Vyberte kartu, ktorá najlepšie zodpovedá vašim potrebám pri snímaní a je kompatibilná s vaším počítačom. (Pamäťové karty nie sú súčasťou dodávky.)

Ďalšie indikátory na jednoduché rozpoznanie stavu zariadenia

Na tomto kamkordéri Action Cam sú tri svetelné indikátory - na prednej, hornej a zadnej strane. Teraz môžete jednoducho skontrolovať stav nahrávania z rôznych smerov a pomôckou je aj zvuková signalizácia.

Kompatibilné s iMovie a Final Cut Pro X

Tento produkt je kompatibilný s aplikáciami Final Cut Pro X a iMovie.

Technické údaje

Pevný a kompaktný kamkordér Action Cam HDR-AS50 umožňuje vychutnať si zábavné snímanie videozáznamu z vlastného pohľadu pomocou dodaného krytu na snímanie pod vodou. Moderný štýl oživuje každodenné snímanie a rozšírené funkcie — stabilizácia SteadyShot, časozberné snímanie v rozlíšení 4K a ďalšie — menia snímanie na zábavu.
  • Vďaka vylepšenému vysokému rozlíšeniu Full HD 60p zachytíte ostrý, čistý obraz s bohatými farbami.

  • Nové používateľské rozhranie umožňuje intuitívne používanie zariadenia.

  • Stabilizácia SteadyShot znižuje rozmazanie s trojnásobne vyššou efektívnosťou.

  • Snímajte v požadovanom uhle pomocou nastaviteľného zorného poľa a transfokácie.

Typ objektívu
ZEISS® Tessar
Typ snímača
Snímač Exmor R® CMOS formátu 1/2,3 (7,77 mm) so zadným osvetlením
Vodotesnosť
S dodaným krytom na snímanie pod vodou (MPK-UWH1)
Odolnosť voči prachu
S dodaným krytom na snímanie pod vodou (MPK-UWH1)
Odolnosť voči otrasom
S dodaným krytom na snímanie pod vodou (MPK-UWH1)
Vstupné a výstupné konektory
Rozhranie Multi/Micro USB

Čo sa nachádza v balení

Súprava nabíjateľných batérií (NP-BX1), Kábel Micro USB, Úvodná príručka, Kryt na snímanie pod vodou (MPK-UWH1), Prípojná pracka

Spoločnosť Sony sa zaväzuje nielen ponúkať produkty, služby a obsah, ktoré prinášajú vzrušujúce zážitky, ale aj dosiahnuť vo svojich podnikateľských aktivitách cieľ nulového vplyvu na životné prostredie Ďalšie informácie o spoločnosti Sony a životnom prostredí