HD

AS200V Kamkordér Action Cam s funkciami Wi-Fi® a GPS

HDR-AS200V / HDR-AS200VB / HDR-AS200VT / HDR-AS200VR
Obrázok – AS200V Kamkordér Action Cam s funkciami Wi-Fi® a GPS

Ceny od:

MOC

309,00 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)

Telo + súprava diaľkového ovládania Live-View

HDR-AS200VR

MOC

360,00 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)

Telo + vodotesné puzdro

HDR-AS200V

MOC

309,00 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)

Telo + súprava na upevnenie na bicykel

HDR-AS200VB

MOC

459,00 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)

Telo + cestovná súprava

HDR-AS200VT

MOC

459,00 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)
Obrázky – AS200V Kamkordér Action Cam s funkciami Wi-Fi® a GPS
Obrázky – AS200V Kamkordér Action Cam s funkciami Wi-Fi® a GPS
Obrázky – AS200V Kamkordér Action Cam s funkciami Wi-Fi® a GPS
Obrázky – AS200V Kamkordér Action Cam s funkciami Wi-Fi® a GPS
Obrázky – AS200V Kamkordér Action Cam s funkciami Wi-Fi® a GPS
Obrázky – AS200V Kamkordér Action Cam s funkciami Wi-Fi® a GPS

Funkcie

Snímajte aj pri slabom osvetlení vďaka snímaču Exmor R® CMOS

Verne reprodukuje každý aspekt scény aj pri slabom osvetlení. Jedinečný dizajn snímača Exmor R® CMOS presúva vodiče za fotografické plochy zachytávajúce svetlo, čím výrazne zvyšuje citlivosť a znižuje šum. V kombinácii s vyššou rýchlosťou paralelného spracovania signálu a rýchlejšou konverziou signálu dosahujú snímky vyšší dynamický rozsah a čisté bohaté odtiene s intenzívnejšími detailmi.  

Procesor BIONZ X™ pre dokonalé detaily a štruktúru

Každý digitálny fotoaparát konvertuje svetlo zachytené snímačom na nádherné digitálne fotografie. Technológia umožňujúca túto konverziu je rovnako dôležitá ako objektív alebo snímač s vysokým rozlíšením. Spoločnosť Sony preto vyvinula vynikajúci procesor BIONZ X, ktorý vytvára prirodzenejšie detaily, realistickejší obraz, bohatšie odtiene a potláča šum pri snímaní fotografií aj videozáznamov.

Svetoznáma optika od spoločnosti ZEISS®

Objektívy spoločnosti ZEISS zabezpečia, vďaka viac ako 150 rokom skúseností v oblasti presnej optiky, intenzívny kontrast pri snímaní a ostrosť bez odleskov a odrazov vďaka pokročilej viacvrstvovej povrchovej úprave.

Načítanie všetkých pixelov bez zlučovania

Snímač načíta obrazové údaje z každého pixela, čím odstraňuje z videa aliasing, moiré a farebné artefakty

Pokročilá stabilizácia obrazu SteadyShot eliminuje otrasy a rozmazanie

Od skalnatých horských chodníkov po najvyššie vlny – všade chcete nasnímať ostré čisté video, ktoré nadchne všetkých divákov. A k tomu pokročilá technológia SteadyShot, ktorá efektívnejšie potláča vibrácie s nízkou amplitúdou - napríklad pri použití helikoptér na diaľkové ovládanie. Môžete tak teraz snímať pomocou dronu nádherné čisté panoramatické zábery bez chvenia.

Presný, mimoriadne širokouhlý objektív 170°

Zachyťte impozantné širokouhlé zábery pomocou objektívu ZEISS Tessar® 170˚. Alebo prepnite na zobrazenie v 120˚ formáte so stabilizáciou SteadyShot. V oboch prípadoch vždy zachytíte úchvatné zábery tých najnáročnejších zasnežených svahov, horských chodníkov alebo hrboľatých asfaltových cestičiek.

Zabudovaný stereofónny mikrofón sníma kvalitný zvuk

Oživte jedinečné video strhujúcim zvukom – zabudovaný stereofónny mikrofón umožňuje zachytiť zvuk vášho dobrodružstva v prirodzenej kvalite, zatiaľ čo funkcia redukcie hluku vetra zabezpečí čistotu zvuku.

Prenos naživo prostredníctvom služby Ustream (aktuálne IBM Cloud Video)

Podeľte sa o divoký zjazd a trieštenie vĺn v reálnom čase. Prenášajte scénu naživo s vysokou kvalitou obrazu a zvuku. 

Formát XAVC S na záznam na profesionálnej úrovni

Profesionálny kodek od spoločnosti Sony je dostupný aj v bežných kamerách a prináša skvelé zábery zaznamenané pri vysokej bitovej rýchlosti priamo k vám domov.

Funkcia Motion Shot LE

Zachyťte celú akčnú sekvenciu v jedinej snímke. Táto funkcia vytvára ucelený obraz objektu v pohybe s týmito variabilnými nastaveniami pre rôzne rýchlosti snímania: 10 sn./s/1 sekunda, 5 sn./s/2 sekundy a 2 sn./s/5 sekúnd.

Intervalové snímanie fotografií umožňuje tvorivé spracovanie videí

Zachyťte vzácne momenty detailne a presne. Pri intervalovom snímaní sa nasníma fotografia každých 5, 10, 30 alebo 60 sekúnd a potom môžete spojiť tieto snímky do časozberného videa. Táto funkcia je užitočná najmä pri sériovom snímaní počas dlhšieho obdobia.

Sériové snímanie

Nasnímajte rýchlu akciu pomocou sériového snímania. Môžete nasnímať maximálne 10 snímok vo vysokej kvalite, ktoré zachytia každú fázu triku alebo prechodu, čo je jedinečná funkcia pre tých, ktorí sa radi vracajú späť a analyzujú svoj štýl. Dostupné nastavenia 10 sn./s/1 s, 5 sn./s/2 s a 2 sn./s/5 s.

Pohodlné nahrávanie v slučke

Vďaka nahrávaniu v slučke sa už nemusíte báť, že zmeškáte jedinečný moment. Záznam v slučke s prepisom pôvodnej stopy môže byť nastavený na 5, 20, 60 alebo 120 minút alebo bez obmedzenia. Využite túto funkciu na zachytenie rozhodujúceho momentu bez obáv o kapacitu pamäte.

Ovládanie viacerých kamier

Použite až päť kamier na zachytenie vzrušujúcich obrátených a otočených záberov Ovládajte ich všetky bez námahy s doplnkovým diaľkovým ovládaním Live-View na zápästí a so smartfónom s aplikáciou Imaging Edge Mobile.

Manuálne ovládanie pre profesionálne videá

Objavte sofistikované funkcie záznamu videa v profesionálnej kvalite. Použite pokročilé manuálne nastavenia, ako sú vyváženie bielej a posun AE, pri optimalizácii jasu a odtieňov na zladenie so záznamom z iných kamkordérov a jednoduchšiu úpravu videa.

Funkcia Highlight Movie Maker pre skutočne rýchle pracovné tempo

Šetrite čas vďaka rýchlemu vyhľadaniu významných bodov a hneď začnite s úpravou obsahu. Funkcia Highlight Movie Maker tiež automaticky vyberie tie najlepšie scény a vytvorí z nich video aj s hudbou na pozadí. Zdieľajte svoje výsledky okamžite prostredníctvom smartfónu.

Pridajte hudbu do upraveného videa

Pridajte k videám, ktoré upravujete, obľúbené melódie alebo dokonca vlastné skladby ako sprievodnú hudbu a vytvorte svoj vlastný filmový štýl.

Všetko pod kontrolou s diaľkovým ovládačom Live-View

Diaľkový ovládač RM-LVR2 umožňuje prehrať a skontrolovať záznam priamo na mieste a odstrániť nepotrebný záznam, aby ste optimalizovali kapacitu nahrávania.

Funkcia preklopenia obrazu

Funkcia preklopenia zhora nadol je zvlášť užitočná, keď snímate kamkordérom Action Cam otočeným „dolu hlavou“. Pred použitím vyberte špeciálne nastavenie, v ktorom kamera sníma záznam so štandardnou orientáciou.

Zobrazenie údajov GPS na videu

Funkcia zobrazenia údajov GPS na videu načíta údaje o rýchlosti prostredníctvom zabudovanej technológie GPS a vytvorí ďalší videosúbor, ktorý zobrazí informácie o rýchlosti a i. Video môžete spolu s informáciami o rýchlosti nahrať na internet a zdieľať svoje zážitky s množstvom divákov.

Rýchle nastavenie

Aplikácia PlayMemories™ Home umožňuje jednoduché vytváranie pôsobivých efektov spomalenia alebo zrýchlenia. Môžete tiež spomaliť (x1/2, x1/4, x1/8) alebo zrýchliť (x2, x4, x8, x16) prehrávanie vybranej časti.

Konštrukcia odolná voči striekajúcej vode

Ak sa pripravujete na výlet do hôr, nechajte vodotesné puzdro doma – konštrukcia odolná voči striekajúcej vode s ochranou triedy IPX4 zvládne vrtochy počasia. 

Úprava 4 videí vďaka funkcii spájania videí

Funkcia spájania videí umožňuje kombinovať až štyri segmenty videozáznamu (dokonca aj spomalené časti) nasnímané súčasne rôznymi kamerami a vytvoriť kombinované zobrazenie na rozdelenej obrazovke. Pomocou tejto jedinečnej funkcie môže každý vytvoriť pôsobivé videá bez toho, aby sa trápil so zložitým softvérom na úpravu. Dostupné v softvéri PlayMemories Home.

Pozrite si podrobnosti

Robustné vodotesné puzdro s objímku pre statív

Kamera zasunutá v puzdre je vodotesná do hĺbky 10 metrov pod hladinou a odolná voči nárazu. Vďaka tesneniu odolnému voči nečistote a prachu prakticky neprepúšťa blato, sneh, dážď ani piesok. Tento kamkordér Action Cam je možné upevniť aj na statív pomocou dodávaného adaptéra.

Kompatibilita s pamäťovými kartami Memory Stick Micro™ a Micro SD/SDHC/SDXC

Zásuvka na pamäťovú kartu je vhodná pre pamäťové karty Memory Stick Micro™ (M2) a Micro SD/SDHC/SDXC (trieda 4 alebo vyššia). Vyberte kartu, ktorá najlepšie zodpovedá vašim potrebám pri snímaní a je kompatibilná s vaším počítačom. (Pamäťové karty nie sú súčasťou dodávky.)

Technické údaje

Voda. Vzduch. Zem. Predveďte sa s novým kamkordérom Action Cam s vysokým rozlíšením. Či žiarite na vlnách, zdolávate horské vrcholy alebo si vychutnávate cestu pred sebou, kamkordér Action Cam HDR-AS200V zachytí každú sekundu vášho dobrodružstva. Vďaka najvyššej kvalite obrazu vo vysokom rozlíšení Full HD môžete spolu s priateľmi znovu oživiť každé dobrodružstvo ako v skutočnosti.
  • Vďaka vylepšenému vysokému rozlíšeniu Full HD zachytíte ostrý, čistý obraz s bohatými farbami

  • Mimoriadne širokouhlý objektív ZEISS-Tessar® 170° na snímanie panoramatických záberov 

  • Stabilizácia SteadyShot je až trojnásobne efektívnejšia než v súčasných modeloch

  • Redukcia hluku vetra

  • Snímač Exmor R® CMOS na snímanie s nízkou úrovňou šumu v tmavom prostredí

Typ objektívu
Objektív ZEISS® Tessar®
Typ snímača
Snímač Exmor R® CMOS typu 1/2,3" so zadným osvetlením
Vodotesnosť
Až do 5 m s dodávaným puzdrom SPK-AS2
Odolnosť voči prachu
Dodávané s puzdrom SPK-AS2
Odolnosť voči otrasom
Dodávané s puzdrom SPK-AS2
Vstupné a výstupné konektory
Kompozitný obrazový výstup (predáva sa samostatne), Rozhranie Multi/Micro USB, Stereo minikonektor, Výstup Micro HDMI, Zásuvka na pamäťové karty
Spoločnosť Sony sa zaväzuje nielen ponúkať produkty, služby a obsah, ktoré prinášajú vzrušujúce zážitky, ale aj dosiahnuť vo svojich podnikateľských aktivitách cieľ nulového vplyvu na životné prostredie Ďalšie informácie o spoločnosti Sony a životnom prostredí

Recenzie

Používatelia hovoria