HD

Kamkordér Action Cam AS20 s rozhraním Wi-Fi®

HDR-AS20
Obrázok – Kamkordér Action Cam AS20 s rozhraním Wi-Fi®

Telo + vodotesné puzdro

HDR-AS20

MOC

209,00 €

(vrátane DPH a PHE poplatku)
Obrázky – Kamkordér Action Cam AS20 s rozhraním Wi-Fi®
Obrázky – Kamkordér Action Cam AS20 s rozhraním Wi-Fi®
Obrázky – Kamkordér Action Cam AS20 s rozhraním Wi-Fi®
Kamkordér Action Cam AS20 s rozhraním Wi-Fi® v akcii

Funkcie

Snímajte aj pri slabom osvetlení so snímačom Exmor R® CMOS

Verne reprodukuje každý aspekt scény aj pri slabom osvetlení. Jedinečný dizajn snímača Exmor R® CMOS presúva vodiče za fotografické plochy zachytávajúce svetlo, čím výrazne zvyšuje citlivosť a znižuje šum. V kombinácii s vyššou rýchlosťou paralelného spracovania signálu a rýchlejšou konverziou signálu dosahujú snímky vyšší dynamický rozsah a čisté bohaté odtiene s intenzívnejšími detailmi.

Mimoriadne širokouhlý 170° objektív ZEISS Vario-Tessar® snímajúci ostré zábery

Zachyťte impozantné širokouhlé zobrazenia pomocou 170˚ objektívu ZEISS Vario-Tessar®. Alebo siahnite po tradičnejšom pohľade v šírke 120˚. V oboch prípadoch zabezpečia objektívy spoločnosti ZEISS, vďaka viac ako 150 rokom skúseností v oblasti presnej optiky, intenzívny kontrast pri snímaní a ostrosť bez odleskov a odrazov vďaka pokročilej viacvrstvovej povrchovej úprave.

Ovládajte až päť kamier pomocou diaľkového ovládania Live View

Pomocou voliteľného diaľkového ovládania Live View RM-LVR1 môžete ovládať až päť kamier cez rozhranie Wi-Fi® priamo na zápästí. Vytvárajte kompozície záberov, ovládajte nastavenia záznamu v kamerách a spúšťajte alebo zastavujte nahrávanie – získate pôsobivý záznam z piatich zdrojov súčasne.

Domáce videozáznamy bez otrasov vďaka technológii SteadyShot

Snímajte v pohybe bez otrasov a nárazov. Elektronická stabilizácia obrazu SteadyShot efektívne potláča chcenie zariadenia pri širokouhlom alebo telefotografickom snímaní. Snímače pohybu zisťujú chvenie ruky a ostatné pohyby zariadenia a vďaka elektronickej technológii SteadyShot ich vyvažujú pomocou vyhradenej kompenzačnej plochy na snímači.

Záznam vo vysokom rozlíšení Full HD pri hodnotách 60p/50p a 28 Mb/s

Tieto pôsobivé parametre sú zárukou veľkého množstva kreatívnych možností: dosiahnutie vysokého rozlíšenia Full HD s bitovou rýchlosťou 28 Mb/s a snímkovou frekvenciou od 50p až do 240p so spomaleným pohybom.

Úprava 4 videí vďaka funkcii spájania videí

Funkcia spájania videí umožňuje kombinovať až štyri segmenty videozáznamu (dokonca aj spomalené časti) nasnímané súčasne rôznymi kamerami a vytvoriť kombinované zobrazenie na rozdelenej obrazovke. Pomocou tejto jedinečnej funkcie môže každý vytvoriť pôsobivé videá bez toho, aby sa trápil so zložitým softvérom na úpravu. Dostupné v softvéri PlayMemories Home.

Pozrite si podrobnosti

Funkcia preklopenia obrazu

Funkcia preklopenia zhora nadol je zvlášť užitočná, keď snímate kamkordérom Action Cam otočeným „dolu hlavou“. Pred použitím vyberte špeciálne nastavenie, v ktorom kamera sníma záznam so štandardnou orientáciou.

Zabudovaný stereofónny mikrofón sníma kvalitný zvuk

Oživte jedinečné video strhujúcim zvukom - zabudovaný stereofónny mikrofón umožňuje zachytiť všetky prirodzené zvuky vašich dobrodružstiev.

Výber režimu fotografovania

Získajte viac kreatívnych nástrojov aj bez pridania čo len jedného ďalšieho zariadenia. Táto videokamera umožňuje snímať úžasné, vysoko kvalitné fotografie rovnako ľahko ako s fotoaparátom. Režimy sériového a časozberného snímania súčasne umožňujú jednoducho zachytiť sekvenciu snímok, ktoré môžete použiť na vytvorenie jedinečných efektov vo videu alebo si môžete vybrať obľúbený obrázok.

Technológia Wi-Fi® na diaľkové ovládanie a jednoduchšie cielenie fotoaparátu

Nie je ľahké nasnímať špičkové autoportréty alebo videá, keď ste priamo v centre diania. Bez hľadáčika alebo obrazovky je skutočne ťažké zistiť, čo presne snímate. Riešením je sledovanie naživo na smartfóne - rozhranie Wi-Fi® umožňuje zmeniť smartfón alebo tablet na diaľkový hľadáčik a ovládač.

Výdrž batérie 150 minút

Či už jazdíte na skejtborde po obľúbených uliciach alebo sa bicyklujete po horských chodníkoch, nezabudnite celú akciu zaznamenať - batéria má dlhú výdrž až 150 minút.

Štíhly dizajn s nízkou hmotnosťou a ľahko dostupnými ovládacími prvkami

Štíhly dizajn vystavený nižšiemu tlaku vetra a vody – ideálny partner pre takmer všetky aktivity v exteriéri. Štíhly profil okrem toho umožňuje jednoduché pripojenie na helmu (alebo na bicykel či postroj), takže na rozdiel od mohutného dizajnu iných značiek je nižšia pravdepodobnosť, že sa pri pohybe posunie. Jednoduché tlačidlá uľahčujú manipuláciu, dokonca aj v rukaviciach.

Robustné vodotesné puzdro s objímku pre statív

Kamera uzavretá v puzdre je vodotesná do 5 metrov a odolná voči nárazu pri páde z výšky až 2,5 m. Vďaka tesneniu odolnému voči nečistote a prachu prakticky neprepúšťa blato, sneh, dážď ani piesok. Kamkordér Action Cam je tiež vybavený praktickou zabudovanou univerzálnou objímkou pre statív.

Režim na snímanie pod vodou v prirodzenejších farbách

Kamkordér Action Cam nasníma snímky v nádherných a prirodzených farbách dokonca aj pod vodou. Stačí pred snímaním nastaviť vyváženie bielej pod vodou, aby nedošlo k skresleniu zelenkavých odtieňov a modrá farba vody zostane rovnako realistická ako v skutočnosti.

Nahrávajte podľa VLASTNÉHO výberu v dvoch formátoch na uloženie do pamäte

Možnosť rozšírenia pamäte pomocou zásuvky na karty Memory Stick Micro™ a Micro SD/SDHC; použite ten formát, ktorý práve máte k dispozícii.

Výstup HDMI na jednoduché zobrazenie na televízore s veľkou obrazovkou

Jednoducho zdieľajte nové fotografie alebo videá s priateľmi a rodinou na veľkej obrazovke televízora HDTV (je potrebný kábel HDMI predávaný samostatne).

Technické údaje

  • Snímač Exmor R® CMOS s (efektívnym) rozlíšením 11,9 Mpx

  • Mimoriadne širokouhlý (170°) objektív ZEISS Tessar

  • Vďaka vodotesnému dizajnu si ho môžete vziať kamkoľvek (s dodávaným puzdrom)

  • Jednoduché zdieľanie a ovládanie vďaka rozhraniu Wi-Fi®

  • Stabilizácia SteadyShot znižuje rozmazanie

Typ objektívu
Objektív ZEISS® Tessar®
Typ snímača
Snímač Exmor R® CMOS typu 1/2,3" so zadným osvetlením
Vodotesnosť
Až do 5 m s dodávaným puzdrom SPK-AS2
Odolnosť voči prachu
Dodávané s puzdrom SPK-AS2
Odolnosť voči otrasom
Dodávané s puzdrom SPK-AS2
Vstupné a výstupné konektory
Rozhranie Multi/Micro USB, Vstup mikrofónu (stereofónny), Výstup Micro HDMI, Zásuvka na pamäťové karty

Čo sa nachádza v balení

Lepiaci držiak (VCT-AM1), Kábel Micro USB, Prevádzková príručka, Súprava nabíjateľných batérií (NP-BX1), Vodotesné puzdro (SPK-AS2)

Spoločnosť Sony sa zaväzuje nielen ponúkať produkty, služby a obsah, ktoré prinášajú vzrušujúce zážitky, ale aj dosiahnuť vo svojich podnikateľských aktivitách cieľ nulového vplyvu na životné prostredie Ďalšie informácie o spoločnosti Sony a životnom prostredí