Softvér a aplikácie

Jednoducho zmeňte akčné dobrodružstvá na nezabudnuteľné videá. Využite všetky výhody kamkordéra Action Cam pomocou softvéru pre počítač, aplikácií pre mobilné zariadenia a podpory po nasnímaní.

Aplikácia Action Cam Movie Creator

Využite tento bezplatný softvér na úpravu videí a vytvorte pôsobivé finálne zostrihy. Využite spomalenie alebo zrýchlenie, vkladanie údajov zo systému GPS, spájanie videí na jednej obrazovke a ďalšie možnosti.

Jednoduchšie snímanie akčných videí

Ak potrebujete pomoc pri používaní aplikácie Action Cam Movie Creator, stačí navštíviť túto lokalitu a zobraziť užitočné video. Môžete jednoducho vytvárať strhujúce videozáznamy.

Aplikácia Action Cam App

Intuitívna aplikácia pre mobilné zariadenia umožňuje ukázať, čo je vo vás, kedykoľvek a kdekoľvek — pomocou jednoduchej úpravy videa pomocou časozberného záznamu, spomalenia alebo zrýchlenia a bezdrôtového prenosu videosúborov.

Jednoduchá úprava. Okamžité zdieľanie.

Preneste akčné videá. Doplňte zážitok jedinečnými efektmi. Spomaľte dramatické scény alebo využite zábavné zrýchlenie. Vložte hudbu na pozadí. Zdieľajte.

Aplikácia PlayMemories Mobile™

Vychutnajte si snímanie na diaľku pri sledovaní obrazovky smartfónu alebo tabletu. Využite aplikáciu PlayMemories Mobile* na získanie všetkých funkcií diaľkového ovládania kamkordéra Action Cam.

Časopis pre kamkordér Action Cam

Získajte informácie o životnom štýle s kamkordérom Action Cam, produktoch, príslušenstve, tipoch a videách. Získajte aplikáciu Action Cam Magazine z lokalít Google Play™ (smartfón so systémom Android) a iPhone App Store.