Action Cam Magazine od Sony

Neviete, aké príslušenstvo a nastavenia potrebujete na snímanie videí pomocou kamkordéra Action Cam? Tak si prevezmite túto aplikáciu Action Cam Magazine.

Vždy nové a dostupné v inteligentných zariadeniach

Vždy budete mať prehľad o aplikáciách na snímanie, tipoch, produktoch a príslušenstve. Najnovšie príspevky v rámci aplikácie Action Cam Magazine sa automaticky aktualizujú v inteligentnom zariadení a sú vždy dostupné pomocou aplikácie.

Aplikácia ActionCam MAGAZINE

Pred použitím aplikácie si prečítajte tento text.

Preberá sa

Najnovšie novinky

Príručka aktivít s kamerou Action Cam

FDR-X3000 / HDR-AS300 / HDR-AS50

Príručka aktivít s kamerou Action Cam obsahuje najaktuálnejšie podrobné informácie o zariadeniach a príslušenstve na rôzne druhy aktivít spolu s interaktívnym obsahom a videami.

Horská cyklistika

100 % zábery videozáznamov kamkodéra Action Cam z vlastného pohľadu jednoducho musíte vidieť. Robustný a spoľahlivý kamkordér Action Cam umožňuje snímať na cestách úžasné zábery. V sekcii Horská cyklistika uvidíte spôsoby používania kamkordéra Action Cam, o ktorých ste možno ani nesnívali.

Lyže a snoubord

V sekcii Horská cyklistika aplikácie Action Cam Magazine nájdete nielen videozáznamy a zábery s rôznymi športovými výkonmi, ale aj množstvo voliteľného príslušenstva, funkcií a tipov na snímanie videozáznamu pomocou kamkordéra Action Cam.