TELEVÍZORY

81 až 94 cm (32" až 37") televízory

81 až 94 cm (32" až 37") televízory od Sony ukrývajú množstvo funkcií v malom balení. Prinášajú jedinečný zvuk, sýte farby, vysoké rozlíšenie Full HD v kompaktnom prevedení, ktoré je ideálne do malých priestorov.

81 cm (32") televízor od spoločnosti Sony
Malé rozmery, množstvo funkcií 

Prineste zábavu do kuchyne, na internát alebo do garsónky vďaka našim 81 cm (32") televízorom LED. Ponúkajú obrazovky Full HD alebo HD Ready, úžasný zvuk a množstvo funkcií, napríklad sledovanie obsahu zo sociálnych sietí alebo živé vysielanie futbalu, a to za prijateľnú cenu. Aj hry sú strhujúce a intenzívne ako nikdy predtým.

Jas a čistota

Biele svetelné diódy za displejom našich 81 cm (32") televízorov osvetľujú celú plochu obrazovky a vytvárajú pôsobivý kontrast. Obraz je realistickejší a aj najjemnejšie detaily vystupujú z tieňa. Technológia Clear Resolution Enhancer redukuje šum a vytvára ostrejší a čistejší obraz s lepším vnímaním hĺbky.

Ostrý a čistý obraz na 81 cm (32") televízoroch Smart TV od spoločnosti Sony
Pripravte sa na realitu 

Od večerných správ až po najnovšie filmové trháky na diskoch Blu-ray Disc™ - s technológiou X-Reality Pro™ vyzerá všetko lepšie. Výkonný procesor v našich 81 cm (32") televízoroch LED redukuje šum a dolaďuje každý pixel na výnimočnú kvalitu obrazu. Dokonca aj prenos videa a fotografií zo smartfónu je vo vyššej kvalite.

Realistický obraz na 81 cm (32") televízore od spoločnosti Sony
Diaľkové ovládanie pre 81 cm (32") televízor Smart TV od spoločnosti Sony
Len jediný pohyb

S diaľkovým ovládaním One Flick Entertainment pre naše 81 cm (32") televízory máte všetko pod kontrolou. Intuitívne rozhranie diaľkového ovládania televízorov BRAVIA® umožňuje jednoduché prezeranie kanálov, fotografií, videí a webového obsahu. Vďaka funkcii rýchleho spustenia môžete okamžite sledovať obľúbený program alebo film.