Preskočiť na obsah
Televízie

3D televízory

Ponorte sa do akcie vďaka našim 3D televízorom. Objavte náš rad uvedený nižšie a nájdite dokonalý model na sledovanie videí, programov alebo obsahu na webe v trojrozmernej kvalite.

Objavte nový rozmer zábavy

Zažite doma atmosféru kina s našimi najlepšími 3D televízormi – nasaďte si 3D okuliare a preneste sa do centra diania. Špičková obrazová technológia zdokonaľuje obraz a atmosféru dotvára pokročilý zvuk. A výsledok? Strhujúci zážitok zo sledovania.

Film vo formáte 3D na 3D televízore
Jasný obraz na najlepšom 3D televízore od spoločnosti Sony

Nová kvalita zážitkov z formátu 3D

Vychutnajte si zážitok z formátu 3D ako nikdy predtým bez zdvojeného obrazu a blikania. Na našich najlepších 3D televízoroch vás strhne obraz, ktorý je vždy jasný, v tmavej aj jasnej miestnosti, a nastaviteľné 3D okuliare neprepustia okolité svetlo.

Ohromujúca kvalita obrazu

Naše najlepšie 3D televízory s technológiami X-Reality PRO a Motionflow XR vytvárajú zladený čistý obraz a plynulé podanie rýchlej akcie. Biele diódy 3D televízorov LED zjasňujú každý milimeter obrazovky a prinášajú živé detaily vo formátoch 2D a 3D.

Televízor Smart 3D TV s jedinečnou kvalitou obrazu
Čistý zvuk na 3D televízore LED od spoločnosti Sony

Každý detail zvuku

Vizuálny zážitok z našich najlepších 3D televízorov dopĺňa jedinečný zvuk. 3D televízory ponúkajú čistotu a výraznosť vďaka technológiám Clear Phase, S-Force PRO Front Surround a Voice Zoom a mnohé z nich majú reproduktory Long Duct s dunivými basmi.

Svet na dosah ruky

Naše televízory Smart 3D TV vás spoja so svetom zábavy. Prenášajte videá a programy z internetu alebo obsah zo smartfónu, sledujte obsah zo sociálnych sietí, posielajte tweety v reálnom čase a sledujte akciu spoločne s priateľmi cez program Skype™.

Zdieľanie na sociálnych sieťach prostredníctvom televízorov Smart 3D TV od spoločnosti Sony
Diaľkové ovládanie pre 3D televízor

Zvládnete to jedným prstom

Na televízoroch Smart 3D TV s technológiou One-Flick Entertainment môžete pomocou diaľkového ovládania a rozhrania BRAVIA prehľadávať televízne kanály, fotografie aj obsah internetu. A vďaka možnosti rýchleho spustenia budete mať všetko skôr.